Węzły chłonne pachowe obustronnie niezmienione w USG piersi

Witam. Mam 27 lat. Wczoraj byłam na USG piersi. Bardzo proszę o interpretację. Piersi laktacyjne o budowie gruczolowo-tluszczowej. Przewody mlekowe poszerzone w obu ok. zabrodawkowych do 2mm.W brodawce SL na G9 torbiel 14.5x5mm. Na G12 hipoechogeniczna zmiana ogniskowa 4x6mm(wezel/FTA?)-do ew BAC. W SL na G10 wewnatrzsutkowy węzel chłonny 11x5mm-do obs. Węzły chłonne pachowe obustronnie niezmienione. Czy to coś powaznego?

Zmiany opisywane w USG piersi raczej nie świadczą o niczym niepokojącym, wyglądają na łagodne. Jedynie zmiana na godz. 12 w piersi lewej jest nietypowa i może wymagać wykonania biopsji cienkoigłowej i analizy cytologicznej. O tym jednak musi zadecydować lekarz prowadzący, najlepiej kierujący na badanie USG. Można też spokojnie rozważyć powtórne, kontrolne USG piersi za 4-6 miesięcy zwłaszcza, że obecnie jest Pani w fazie laktacji.