Widoczna dobrze ograniczona o echoujemnym halo struktura

Co to może oznaczać? Zauwazono u mnie gulę na szyi Wyniki na TSH w normie podanej przez laboratorium. Wyniki usg tarczycy platy asymetryczne z przewagą lewego; prawy płat tarczycy wielkości 14x15x37mm obj4,2ml lewy plat 13,3ml obj 17,5ml W lewym płacie widoczna dobrze ograniczona echoujemnym halo lita struktura o niejednorodnym wzmożonym echu zajmująca prawie w całości ten płat wielkości26x22x37mm. Wokół struktury obwodowe unaczynienia, wskazane bac

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna jest biopsja aby okreslic czym jest zmiana. prosze koniecznie udacs ię do lekarza endokrynologa .