Widoczna okrągła przestrzeń płynowa o średnicy 4 mm
Witam miałam robiony rezonans magnetyczny proszę i interpretacje wyniku: W istocie białej okołokomorowej lewej półkuli mózgu przy rogu potylicznym lewej komory bocznej widoczna okrągła przestrzeń płynowa o średnicy 4 mm co to znaczy ? reszta opisu jest napisana jasno a tego nie rozumie, również w tym wyniku wyszło , że mam mikrogruczolaka .

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Marta Gryszkiewicz
97 poziom zaufania
Witam, wyniki badań obrazowych interpretować można tylko i wyłącznie w oparciu o dane kliniczne oraz PEŁEN wynik badania, a nie wyrwane jego fragmenty. Proszę skonsultować wyniki z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.