Widoczna poprawa po leczeniu świerzbu

witam corka zalapala swierzb,co prawda leczymy go już od wtorku ,ale nadal nie wiem jak stwierdzić kiedy widać poprawe? robilam wszystkie terzeczy związane z tym,sama tez poddalam się kuracji tak jak lekarz zalecil. czy faktycznie trzeba pozwijac dywany ,czy wystarczy jak zdezyfekowalam wszystko srodkiem do mycia i dezynfekcji "UNI" Łóżka spryskałam skinseptem,codziennie piore zużyte reczniki i posciele,a co z kołdrami i poduszkami?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Powinni Państwo postępować zgodnie z zaleceniami lekarza, który prowadzi leczenie córki. Kołdry i poduszki także powinny zostać wyprane. Powinny zostać także nieużywane przez jakiś czas.