Widoczne pogłębienie kifozy w zdjęciu RTG

Na zdjeciu rtg krego.piers.i ledzwiowego .widoczne jest poglebienie kifozy.W srod.i dolnych kregach piers. zmiany zwyrodnieniowe z krawedziowa osteofitoza.Srodkowe kregi piersiowe nieco sklinowaciale ku przodowi.zwezenie krazka miedzykregowegol5/s1 z pogrubieniem przylegajacych plytek przygranicznych z nastepstwie dyskopatii.Poczatkowe zmiany zwyrodnieniowe w dolnych kregach ledzwiowych.Pracuje fizycznie 25 lat i dokuczaja mi dolne partie kregoslupa,ciezko mi siedziec w jednej pozycji.Pozdrawiam

Lek. Ewa Janus Radiolog, Szczecin

Witam,

w przypadku dolegliwości warto zapytać lekarza rodzinnego o zabiegi rehabilitacyjne.

Pozdrawiam