Widoczne żyły na zewnętrznej stronie ud

Witam Od czerwca b.r. zaczęły mnie boleć nogi i zauważyłam żyłę po zewnętrznej stronie uda. Nogi były ciężkie, mrowiały i bolały w nocy. Sięgnęłam po tabletki z diosminą i była poprawa. Zauważyłam, że ta żyła się jakby rozrasta i teraz sięga pod kolano. Teraz nie mogę stać w jednej pozycji dłużej niż minutę, bo na podudziach widzę jak wychodzą mi żyły i mam cale zielone nogi, które zaczynają bolec. Zarówno doppler jak i flebolog nie wykryli. W ciepłym pomieszczniu żyły od razu wychodzą.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.