Widocznie zniekształcona czaszka u 19-letniego mężczyzny

Witam. Od urodzenia mam torbiel pod pajęczynówki. Nie mam żadnych dolegliwości (brak bólu głowy, zawrotów, zachwiania równowagi). Jedynie co, to jest widoczne zniekształcona czaszka. Czy jest możliwość usunięcia tego? Interesuje mnie służba w wojsku, w wojskach lądowych. Czy jest to przeszkodą w służbie? Gdzie mogę udać się po fachową poradę? Zaznaczam, że nie miałem problemów w nauce itd, byłem kilka lat temu u nero- loga i chirurga. Były robione badania (tomografia, rezonans).

O możliwości przyjęcia do służby wojskowej decyduje komisja lekarska, która określa kategorię zdrowia. W/w problemy mogą dyskwalifikować. Proszę zwrócić się z tym pytaniem do: Wojskowa Komenda Uzupełnień WKU
Dąbrowskiego 14, Piotrków Trybunalski.
Strona www: www.wkupiotrkow.sow.mil.pl

Witam serdecznie, należy po pewnym czasie skontrolować NMR - czy torbiiel nie powiększyła się, należy wykonać badanie EEG , zapraszam do swego gabinetu