Widoczny niewielki obrzęk limfatyczny w USG tkanek miękkich

Proszę o pomoc, przedstawię wynik z usg tkanek miękkich i szyi.18.09.14rmiałam usuniętego guza ślinianki przyusznej, do dnia dzisiejszego boli Na usg w dolnym biegunie lewej ślinianki przyusznej drobne grudki chłonne 6mm,blizna o niejednorodnej strukturze,w jej sąsiedztwie obecne hypoechogeniczne ognisko,w tkance podskórnej na powięzi widoczny niewielki obrzęk limfatyczny grubość 2mm,po obu strona widoczne odczyn-nowe węzły chłonne wielkości 15x9mm.Proszę o objaśnienie,i do jakiego lekarza pójść

Leczeniem dalej powinien zajmować się laryngolog, bo taki stan jest następstwem leczenia operacyjnego guza ślinianki przyusznej i wynika z przebudowy bliznowatej w miejscu po operacji.