Widoczny rak po wchłonięciu się przepukliny pachwinowej

Mam 63 lata,dawno temu w przeszłości lekarze badając Mnie wykryli przepukline pachwinową w pachwinie,nie dawno temu badałam się ponownie i lekarze powiedzieli Mi że przepuklina z przed lat zniknęła a w tym miejscu w momencie badania pokazał się rak,gdzie nie ma na to lekarstwa. Cierpię na boleści i pulsowanie które mi dokucza do tego to coś usztywnia ( mam żyły które ściskają moje kolano z po części trochę nogi w górę i dół)nogę gdzie mam problem z chodzeniem i boli Mnie.

Konieczna jest moim zdaniem konsultacja onkologa!!! Podejrzewam , że poprzednia diagnoza-przepuklina mogła być chybiona! Uważam ,że teraz należy pobrać biopsję guza i wykonać badanie mikroskopowe w celu dokonania rozpoznania choroby i podjęcia próby leczenia!!! zż