Objawy przepukliny pachwinowej i pulsowanie w nodze

Witam. Byłem u internistki, która wysłała mnie do chirurga z objawami przepukliny pachwinowej/mosznowej. Niestety wizyta u chirurga dopiero za kilka dni a zauważam czasem, że np. pod pachą mam taki ból jakby w żyle, w sercu również oraz pulsuje także w nodze na wysokości stawu kolanowego po wewnętrznej stronie. Czy może to oznaczać, że coś się dzieje niedobrego i udać się na SOR czy może histeryzuję zbytnio. Proszę o radę. Dziękuję

Myślę, że na spokojnie może Pan w sprawie bólu w pachwinie udać się na konsultację do chirurga. Co do bólu w zakresie serca, klatki piersiowej jeśli jest nasilony radziłbym pilnie skonsultować się z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej celem wykluczenia ostrych schorzeń serca.

Nie ma co czekać do planowej wizyty u chirurga. W SOR nawet jeśli problem nie będzie rozwiązany do końca to przynajmniej wykluczone zostaną sytuacje kliniczne wymagające pilnej interwencji.