Przepuklina mosznowa a przepuklina pachwinowa

Mam dziwne wrażenie mama mowiła że mam przepukline mosznowa i tak było ale jak by się to zmieniło i wydaje mi się że zmieniło się w przepukline pachwinowa. od czasu do czasu ma dziwne lekkie bóle

Witam,

Proszę udać się do chirurga, który to oceni. Jeśli ma Pan dolegliwości bólowe, to nie ma sensu odkładać wizyty na później. Lepiej "działać wcześniej".

Pozdrawiam serdecznie.
Dr n. med. Marek Derkacz