Widzenie jedooczne i leukokoria

Witam Bardzo proszę o pomoc. Otóż mam od urodzenia wadę wzroku, widzenie jednooczne. Za kilka miesięcy biorę ślub i przeraża mnie perspektywa robienia zdjęć ze względu na leukokorię. Błagam czy mogą mi Państwo pomóc, co powinnam zrobić? Soczewki, operacja? :( Ukrywam swoją chorobę jak tylko mogę, nie chcę, aby goście odkryli moją wadę i śmiali się z błyszczącego oka panny młodej. Z góry dziękuję za pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczna jest wizyta u lekarza okulisty. W razie możliwości zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie. Do poradni okulistycznej w ramach NFZ nie jet wymagane skierowanie.