Wielofragmentowe złamanie kości piętowej

W kwietniu doznałem wielofragmentowego złamania kości piętowej. Na drabinie stopa się zaklinowała, zawisłem na niej i nastąpiło jeszcze przegięcie stopy. Miałem w maju operację zespolenia kości piętowej płytką i śrubami. Po zrobieniu tomografu okazało się, że jedna ze śrub wystaje do przestrzeni stawowej. Lekarz operujący stwierdził, że to w niczym nie przeszkadza, ale inny ortopeda jest za usunięciem śruby.Jaki rodzaj bólu może powodować ta śruba. Który lekarz ma rację?

Lek. Tomasz Budlewski

Z.alezy jaki jest stopień wysunięcia i ew usg stopy mogłoby coś więcej powiedzieć. Proponuje ponowńie udac sie do lekarza ortopedy, sadze ze należy zweryfikować jednak usunięcie śruby