Zmiażdżeniowe złamanie kości piętowej i złamanie kostki przyśrodkowej po upadku
Witam Mam problem ze stopą i postaram się opisać moją dolegliwość. 11.05-2012 roku spadłem z drabiny w wyniku czego doznałem zmiażdżeniowego złamanie kości piętowej oraz złamanie kostki przyśrodkowej. Przy obciążeniu stopy jest niesamowity ból. po schodzeniu po schodach stopa grzbietowa ma ograniczenie około 30% . Mam wyniki badań 3 RM, 1 EMG, 1 Tomograf oraz zdjęcia RTG. Mieszkam w Bełchatowie Ryszard T.

MĘŻCZYZNA, 58 LAT ponad rok temu
Dzień dobry
Jak było leczone Pana złamanie, gdzie dokładnie występuję bóle? Niestety nie da się podać diagnozy bez dokładnego zbadania Pana i obejrzenia wyników badań. Zapraszam na wizytę do Warszawy.
Pozdrawiam
Krzysztof Bryłka - chirurg stopy, specjalista ortopeda, traumatolog