Złamanie kostki w trzech miejscach

Mój Tato na 43 lata.3 miesiące temu złamał nogę w kostce aż w trzech miejscach.Jest po operacji.Kość była tak pogruchotana,że wstawili drut.Przez już prawie cztery miesiące nie ma żadnego postępu,kość się nie zrasta noga spuchnięta jak balon a każda wizyta u ortopedy kończy się tak samo.Lekarz zrobi zdjęcie ,obejrzy i mówi,że trzeba czekać.Bardzo się martwię o Tate proszę o pomoc.Co robić?

Dzień dobry
Wbrew pozorom złamania kostek podudzia są bardzo poważnymi urazami. Po trzech miesiącach od urazu powinien być już obecny zrost kostny. Przyczyną może być niedostateczna stabilizacja odłamów, jednak czasami pomimo prawidłowo przeprowadzonej operacji również mogą być problemy ze zrostem kości. Aby móc coś więcej powiedzieć musiałbym obejrzeć prześwietlenia i zbadać pacjenta. Zapraszam do Poradni Chorób Stopy
Pozdrawiam
Krzysztof Bryłka - chirurg stopy, specjalista ortopeda traumatolog