Zespolenie złamania podudzia a powrót do sprawności

Panie Doktorze, Czy po zespoleniu złamania typu pylon podudzia jest szansa - zakładając solidną rehabilitację- na powrót do normalnego funkcjonowania? Mam wrażenie, że lekarze "postawili na mnie krzyżyk". Wiem, ze złamanie nie równe złamaniu ale jeszcze bym powalczyła o tą nogę ale nie bardzo wiem na czym stoję. Czy do Państwa Kliniki z takim złamaniem można się zgłosić?

Dzień dobry
Rzeczywiście złamania typu pilon są bardzo ciężkimi urazami gdzie raczej nie ma szans na powrót do 100% sprawności. Stopień ograniczenia sprawności zależy od stopnia uszkodzenia, sposobu wykonania operacji, rehabilitacji. Więcej będzie można powiedzieć po obejrzeniu prześwietleń i zbadaniu Pani nogi. Zapraszam na wizytę.
Pozdrawiam
Krzysztof Bryłka - chirurg stopy, specjalista ortopeda, traumatolog