Wielopoziome zmiany degeneracyjne kręgosłupa i silny ból

Witam,mam wielopoziom. zmiany degenerac w odcinku L-S.W L1 tylna mimośrodkowa przepuklina5mm uciskająca na worek oponowy.,L4-5 tarcza zwęzona i odwod.,tylna szeroko podst przepuklina krążka 4mm.L5-S1tarcza zwężona i odwod,przepuklina 4mm.Drobne guzki schmorla w trzonach kręg.L2-3-4 tylne uwypukl.krążków.Kanał kręgowy szer.ok15 mm na poziomie tarczy.Co powinnam zrobić,ból jaki przechodzę jest nie do wytrzymania.
ponad rok temu

Witam! W podanym przypadku wskazana jest wizyta u neurologa, ewentualnie lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie, łagodzące dolegliwości bólowe leczenie. Konieczne jest również skierowanie na rehabilitację. Rozważyć można również wizytę u neurochirurga w celu kwalifikacji do ewentualnej operacji zmian. Pozdrawiam.