Wielopoziomowa niedrożność przewodu pokarmowego w przebiegu guza

proszę o przetłumaczenie rozpoznania choroby u dziadka: wielopoziomowa niedrożność przewodu pokarmowego w przebiegu guza przestrzeni zaotrzewnowej naciekającego krezkę jelita cienkiego, dwunastnicę,wstępnicę oraz jelito cienkie

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
U dziadka występuje choroa nowotworowa najprawdopodobniej złośliwa. Rosnący guz uciska wiele struktur jamy brzusznej min. jelita, co uniemozliwia prawidlowy pasaż przez przewód pokarmowy i doprowadza do stanu zwanego niedrożnością.