Niedrożność jelit i grzybica przewodu pokarmowego

Witam, mój tato leży w szpitalu, jego problemem jest niedrożność jelit i objawy wskazują także na grzybice przewodu pokarmowego(biały język - pomimo mycia zębów, test śliny także na to wskazuje). Po każdej kroplowce z elektrolitami lub glukoza puchną mu jelita, ze widać je na skórze, brzuch staje sie twardy, zaczynaja sie przelewać płyny w brzuchu i tato dostaje czkawki. Czy moze nam ktoś doradzić co to moze byc? Pozdrawiam, Izabela

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć i zdecydować odpowiedniej metodzie diagnostycznej. Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego tatę w szpitalu