Wielopoziomowe zmiany zniekształcające stawów międzykręgowych z cechami stenozy stawów międzykręgowych
Witam. Jestem po wypadku samochodowym- złamanie wyrostków poprz.L3-L4 9m-cy temu, a teraz w badaniu RM-wielopoziomowe zmiany zniekształcające stawów międzykręgowych z cechami stenozy stawów międzykręgowych na poziomie L4-L5 bez znacznego przewężenia otworów międzykręgowych.Zmiany degeneratywne krążków międzykręgowych L3-L4 bez tylnego wypadnięcia jądra miażdżystego i bez konfliktu krążkowo korzeniowego, zaznaczyć muszę że ból nie zmniejsza się a czasami jest niedowytrzymania. Co robić ?

MĘŻCZYZNA, 54 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Witam serdecznie,
Udać się do Poradni Ortopedycznej lub Rehabilitacyjnej w celu konsultacji i włączenia leczenia.
Pozdrawiam.