Wielotorbielowatość typ 2 w piersi

jestem po USG piersi stwierdzono wielotorbielowatość typ 2 nie do leczenia ale one mi przeszkadzają są duże 10,7mm mniejsze do 8mm czy można odessać z nich płyn by mniej bolały i nie przeszkadzały w codziennym życiu?

Podczas biopsji cienkoigłowej można ściągnać płyn z torbieli. Pojedyńcze torbiele śr. 11mm zazwyczaj nie dają dolegliwości ( należy rozważyć inną przyczynę bólu - np. dysplazja ? zmiany hormonalne ? ). Niestety często po opróżnieniu torbieli po jakimś czasie uzupełniają się płynem.