Więzadło krzyżowe przednie o podwyższonym sygnale pogrubiałe

Witam, prosiłbym o pomoc w interpretacji wyniku badania RM. - Więzadło krzyżowe przednie o podwyższonym sygnale pogrubiałe, ze zmianami bliznowatymi - uszkodzenie 1 stopnia. - Uszkodzenie 2 stopnia rogu tylnego łąkotki przyśrodkowej, ze szczeliną przytorebkową. -Przerośnięty fałd przyśrodkowy maziówki. To negatywne punkty mojego badania RM, które dotyczyło stawu kolanowego. Reszta punktów badania jest w porządku. Jeżeli istnieje taka możliwość prosiłbym o interpretację i ew. konsekwencje.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest bezposrednie badanie lekarskie i laczna interpretacja powyższe wyniku. proszę koniecznie zglosic się do lekarza ortopedy.

Witam serdecznie,

Proszę udać się wraz z wynikiem do ortopedy celem konsultacji i ustalenia dalszego postępowania.

pozdrawiam.