Wiotka skóra na szyi a odsysanie podbródka i lifting

skóra na szyi jest wiotka i jest jej nadmiar konsulowałam z lekarzem ma wykonać odsysanie podbródka i lifting dolnej parti twarzy czy będzie widoczny efekt chodzi mi głównie o kondycję szyi bo na samej twarzy nie mam zmarszczek lekarz twierdzi,że powinnam poczekać jeszcze parę lat mam 53 lata ale szyja jest fatalna mimo mezoterapi kwasem co mam robić czy istnieje jakaś inna metoda na poskromienie mojej bolączki

Lifting szyi szyi wydaje się być dobrym rozwiązaniem w przypadku, jeżeli jest znaczny nadmiar skóry.
Jeżeli jeżeli do tego dodamy liposukcję rejonu podbrudka to ta okolica będzie jeszcze bardziej wiotka, więc lifting będzie raczej konieczny.
Jeżeli u Pani nie ma dużego nadmiaru i spadku elastyczności skóry to można spróbować przed zabiegiem chirurgicznym jeszcze nieinwazyjnej metody Pelleve, która przy odpowiedniej kwalifikacji może poprawić kondycję i napięcie skóry.
Niestety bez konsultacji nie można w pełni odpowiedzieć na Pani pytanie.

Witam serdecznie

Można próbować różnych metod. Każdy pacjent wymaga przed podjęciem ostatecznej decyzji konsultacji. U niektórych osób dobrym wyborem może być zabieg ulthera poprawiający napięcie skóry w wybranej partii ciała i remodelujący skórę przy pomocy zogniskowanych ultradźwięków. Lifting szyi można również wykonać metodą małoinwazyjną przy pomocy nici - np APTOS. Metoda pozwala na osiągnięcie bardzo dobrych rezultatów u osób ze znaczną wiotkością skóry. W przypadku dużego nadmiaru skóry wykonuje się klasyczny lifting chirurgiczny. Zapraszam na konsultację do naszej kliniki. Myslę, że znajdziemy optymalne rozwiązanie. Pozdrawiam

Proszę udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej najlepiej certyfikowanego. Po konsultacji lekarz doradzi zabiegi. Najczęściej na podbródek stosuje się zabiegi : lipoliza i nici .Dzięki tym zabiegą można osiągnąć takie efekty.

Serdecznie zapraszam na konsultację. Klinika mieści się w Katowicach.