Wirus pochwy i kłykciny kończyste

Witam. Stwierdzono u mnie wirusa pochwy.. Kłykciny na zewnątrz i cos w środku. Chodze na Zabiegi ciekłym azotem ginekolog eksperymentuje z lekami ale malo to pomaga. Czy poprzez dotyk na prawdę mogę zarazić 4 mies. Synka?? Uzywam mydła naturalnego z nanosrebrem bo podobno antybakteryjne. Miałam to tez w czasie ciąży . CC .. Lekarz twierdził ze to reakcja na ciąże dopiero teraz dowiedzialam się ze wirusa zlapalam przed ciąża na basenie. Partner tez póki co.zdrowy. czy zarazę dziecko?

Infekcja wirusami HPV to głównie droga kontaktów seksualnych ale możliwą drogą zakażenie jest droga manualno-genitalna czyli poprzez dotykanie miejsc zainfekowanych. Partner powinien mieć wykonane testy na obecność infekcji HPV.