Analiza wyniku morfologii krwi u młodej kobiety

Witam, piszę w takiej sprawie, proszę o interpretację moich wyników morfologii. Mam 26 lat, prowadzę aktywny tryb życia, nie palę, tak więc o to one: OB po 1h/2h 3 mm, WBC 7,51, RBC 5,05, HGB 14,3, HCT 42,4, MCV 84,0, MCH 28,3, MCHC 33,7, RDW 12,8, PLT 237, MPV 12,3, P-LCR 46,2, PDW 14,8. Prosiłabym o szybką odpowiedź, czy te wyniki są w normie, czy coś jest nie tak. A jeszcze jedno, mam zmiany na zastawce mitralnej, tzn. jest nieznaczna jej niedomykalność stwierdzona 2 lata temu. Nie przyjmuję żadnych leków. A wizytę do kardiologa mam dopiero na grudzień.

Witam serdecznie! Wyniki są prawidłowe i nie wymagają dalszego poszerzania badań. Natomiast jeżeli chodzi o wadę zastawki to wymaga ona systematycznej kontroli u kardiologa. Jeżeli nie występują u Pani żadne niepożądane objawy (na przykład zwiększona męczliwość, osłabienie, duszność, spadek tolerancji wysiłku) to nie ma konieczności, aby wizyta ta była we wcześniejszym terminie niż zaplanowany. Pozdrawiam