Witrektomia u 44-latki

Witam miałam robioną witrektomię z podaniem oleju .Jeśli wszystko będzie w porządku to po jakim czasie można wrócić do pracy ?Czy można uprawiać sport tj. biegi jazda na orbitreku ,rowerze oczywiście nie wyczynowo tylko rekreacyjnie ,jeśli tak to po jakim czasie od operacji

Proszę omówić te sprawy z operatorem!!! Ja mam za mało danych co do przyczyny , przebiegu i efektu końcowego operacji , aby móc odpowiedzieć autorytatywnie!!! zż