Wizyta u dietetyka w ramach NFZ

Witam, chciałabym dowiedzieć się czy istnieje możliwość wizyty u dietetyka w ramach NFZ ? Dziękuje.

Istnieje taka możliwość, ale jest bardzo niewiele ośrodków, które mają kontrakt w ramach NFZ. Skierowania są wydawane wyłącznie osobom niezbędnie wymagającym tego rodzaju pomocy - cukrzykom, osobom otyłym, osobom cierpiącym na anoreksję. Proszę porozmawiać ze swoim lekarzem rodzinnym na temat ewentualnego skierowania.