Wklęsłe brodawki u 21-latki

witam, mam problem zwiazany z brodawkami mianowicie sa one wklesle i zle sie z tym czuje. Czy sa na to jakies sposoby tylko chodzi mi tu bardziej jak ja bym mogla sb sama z tym poradzic bez zadnych zabiegow?

W pierwszej kolejności warto zwrócić się z tym problemem do ginekologa, który przepisze, jeżeli będzie trzeba nakładki wyprowadzające brodawki. Można w ten sposób, przy systematyczności stosowania wyprowadzić brodawki na zewnątrz. To ważne nie tylko ze względów estetycznych.