Nadreaktywna cera u 21-latki

Córka ma problemy z cerą. Jako nastolatka miała cere bez tradziku. Od około 2 lat ( obecnie ma 21) okresowo cera jej sie pogarsza, jest nadreaktywna, w sumie zawsze miala taka, uzywa demokosmetyków zalecza zmiany ale raz po raz pojawiaja sie wypryski, kóre pozostawiaja po sobie przebarwienia. Ja to wiażę z przebytym właśnie ok 2 lAta temu ropnym zap.spojówek. Ponadto miewała tez rumień, zwiazany np ze zmianami temp., który ja także czasem miewam, czy ma Pan moze jakies sugestie?

Witam proszę z córą udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej,po obejrzeniu stanu skóry lekarz dobierze odpowiednie zabiegi. Najczęściej przy leczeniu nadreaktywności stosuje się zabiegi IPL na wyciszenie rumienia.