Wkucie Werflonu w klatkę piersiową

witam dawno temu wbilam werflon do serca, dotychczas nikomu o tym nie mowilam, bylo lekkie krwawienie.Nie chce powiedziec o tym lekarzowi boje sie.Jak mam to powiedziec i na jakie badania najprawdopodobniej mnie skieruje. Rana szybko sie zagoila.Czy moge miec jakies powiklania.Rok pozniej mialam polpasiec,teraz czuje prady przechodzace przez glowe, mam uczucie dretwienia nog i rak. Wzrok mi sie pogarsza, jestem senna w ciagu dnia.

Nic Pani nue pisze czy to byl czysty sterylny wenflon czy uzyty. Natychmiast powinna Pani udac sie do lekarza celem wykonania badan