Zaburzenia wzroku, atak serca i utrata wagi

Moja choroba zaczęla sie od : napoczątku mialem zaburzenie wzroku (rozmazywal mi sie obraz) pozniej mialem objawy jak atak serca , na pogotowiu powiedzieli ze to stres, tydzien pozniej mialem atak w stylu wylewu prady na calym ciele w kierunku konczyn i glowy na koniec i brzuch i ustalo. od miesiaca czasu chudne , do tej pory stracilem 11 kg ( w ciagu miesiaca) dodam ze zucilem palenie marichuany, trzustka ok i badania krwi tez , teraz czekam na wyniki rezonansu,

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć.