Włóknienia w obu polach dolnych płuc
Proszę o inerpretację wyniku badania RTG klatki piersiowej (PA).Opis,w obu polach dolnych płuc pasma zagęszczeń miąższowych-zwłóknienia. Sylwetka serca w granicach normy. Dodatkowy płat żyły nieparzystej.

KOBIETA, 65 LAT ponad rok temu
Przebieg badania tomografii komputerowej
Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Szanowna Pani - jeżeli nie ma Pani objawów stanu zapalnego w chwili obecnej, wynik rtg świadczy o przebytych zapaleniach oskrzeli, lub płuc w przeszłości.
Pozdrawiam, dr n. med. Wojciech Kawiorski, chirurg ogólny, chirurg gastroenterologiczny, chirurg onkolog i proktolog,