Zapytaj lekarza

7 4 3 , 0 3 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Woda utleniona a rany po trądziku

Czy po wyciśnięciu tzw,,pryszcza'' rankę lepiej przemyć acnosanem, wodą utlenioną czy innym preparatem. Wydaje się,że to mało znaczące pytanie , ALE od Pani dermatolog słyszałam, że lepsza będzie woda utleniona lecz z badań wynika, że niszczy ona tkani wokół rany i spowalnia gojenie ! Jak sobie pomoc skoro moje rany i tak powoli się goją?
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Leki biologiczne na łuszczycę

Łuszczyca to schorzenie skóry. Kiedy pojawiają się jej objawy, konieczne jest specjalistyczne leczenie. Więcej o lekach na łuszczycę można dowiedzieć się z filmu.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Proszę udać się do dermatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

0

Proszę zastosować octanicept lub skinsept. A najlepiej nie usuwać samemu.
Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry. Jeśli będzie potrzeba do leczenia mogą zostać dołączone również zabiegi laserowe.
Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do stosowania skórę.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy