Woda w płucach po operacji zastawki mitralnej i wszczepieniu bajpasów

Moja mama 10.06 miala operacje zastawki mitralnej i bajpasy. 17.06 wykryto wode w plucach 7 cm naciek lekarze probowali wysuszyc wode lekami,23.06 podjeli sie proby sciagniecia wody ale niestety nie udalo sie,wiec zostala przy lekach.Jak dlugo moze miec ta wode w plucach jak dlugo leczy sie to lekami. I czy zagraza to jej zdrowu?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez znajomości pełnego obrazu klinicznego oraz historii choroby nie jest możliwe określenie długości leczenia czy hospitalizacji. Wszelkie wątpliwości należy wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.