Wodnista wydzielina po stosunku

Witam serdecznie, wczoraj z mężem uprawialiśmy seks z zabezpieczeniem i po stosunku trochę pobolewało mnie podbrzusze a potem w ciągu nocy wydobywała się ze mnie tak jakby "woda", bo sperma się nie dostała. Myślałam, że to okres, bo jestem 6 dni przed okresem. Martwię się czy to może być coś poważnego. Pierwszy raz w życiu coś takiego mam. Dziękuję z góry za odpowiedź.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecałbym gdyby podobny problem się powtarzał udanie się do lekarza ginekologa celem konsultacji. Pozdrawiam