Wodnista wydzielina z pochwy: czy to normalne?

Witam. Od dłuższego czasu, przez cały miesiąc z mojej pochwy wypływa przeźroczysta wydzielina. Jest to dla mnie bardzo krępujące i uciążliwe, ponieważ muszę stosować wkładki higieniczne przez cały miesiąc, by mieć suche majtki. Dodam, że biorę tabletki antykoncepcyjne C***, ale wydzielina ta pojawiła się już przed ich braniem. Czy powinnam zgłosić się z tym do lekarza?

Witam.
Wodnista wydzielina raczej nie jest związana ze stosowanie tabletek antykoncepcyjnych. Zwykle związana jest jednak z infekcją układu moczowo płciowego, która wymaga przeprowadzenia badania ginekologicznego.
Ważnym czynniekiem postawienia rozpoznania jest uszczegółowienia wywiadu z Panią pod kątem objawów towarzyszących pod postacią świądu, pieczenia, bólu czy nieprzyjemnego zapachu.
Pozdrawiam.