Czego objawem są bóle jajników i żółtawa wydzielina z pochwy?

Witam. Czego mogą to być objawy? Moje cykle miesiączkowe wahają się od 29 do 36 dni. Zarówno przed okresem jak i po, a także w trakcie owulacji mam bóle jajników, a z pochwy wydziela się wodnista, żółtawa wydzielina o nieprzyjemnym zapachu. Również mam częste parcie na mocz, który jest ciemnożółty o niemiłym zapachu i pływają w nim białe jakby nitki.

Lek. Michał Lenard

W celu postawienia diagnozy i leczenia konieczna będzie wizyta u ginekologa, który Panią zbada i wykona badania dodatkowe. Pozdrawiam!