Wodnisty katar od 2. tygodni i świsty u ośmiotygodniowego synka

Witam, mój ośmiotygodniowy synek ma od 2 tyg. Katar wodnisty,przezroczysty który mu odciagam aspiratorem. Dwóch lekarzy go badalo i powiedzieli ze w płucach nic nie słychać i wygląda na to ze poza katarem jest wszystko ok. Jednak od 3 dni przy wydychaniu powietrza noskiem słychać świst. Nie zawsze ale jednak i przy kaszleniu oraz płaczu. Czy to normalne ? Dzisiaj miał szczepienie ale lekarka go w sumie tylko obejrzała

Witam,
najpewniej wodnisty katar jest wynikiem infekcji wirusowej.
Nie jest to przeciwwskazanie do szczepienia.
Nie mniej jednak jeżeli słyszy Pani poświstywanie dziecka podczas oddychania wskazane byłoby osłuchać dziecko; możliwy skurcz oskrzeli.