Wodnisty katar u rocznego synka

Witam serdecznie. Mam rocznego synka który od kilku dni ma wodnisty katar. Mały męczy się w nocy. W dzień poprostu mu cieknie z noska i nie specjalnie się maluch tym przjmuje. Nie kaszle, nie gorączkuje, zachowuje się normalnie, apetyt też ma nie najgorszy, tylko te nocki....stosuje wode morska, oraz masc majerankową, co mogę mu podać? Wiem że lepiej iść do lekarza ale tam jest"wylęgarnia" chorób i boję się że znowu coś tam złapie:( proszę o radę

Witam,
w przypadku samego wodnistego kataru nie ma potrzeby wizyty u pediatry, bo rzeczywiście jest większa szansa że maluch złapie kolejną infekcję.
Obecnie przechodzi łagodną infekcję wirusową która objawia się katarem.
Potrwa to maksymalnie 7 dni, to co Pani stosuje jest prawidłowe.