Wole wieloguzowate tarczycy nietoksyczne

Witam serdecznie jestem po operacji tarczycy mialam wole wieloguzowate tarczycy nietoksyczne.po operacji wyszlo ze basedowa(.18.08.2016) nie moge ustawic hormonow ths 13. A ft4 9 przy dawce eutoryxu 175 .mam klopoty ze zdrowiem slabo mi sie robi .dochodzi do tego ze mam brak koncentracji sil myslenia .jestem na zwolnieniu i konczy mi sie okres chorobowy 182 i co mam zrobic z soba kiedy tak mi sie dzieje i niewiadomo kiedy mnieco zlapie a wtedy musze usiasc lub polozyc sie a jak dam rade w pracy

Z tym pytaniem należy zwrócić się do lekarza prowadzącego, endokrynologa. Zawsze jest możliwość przedłużenia świadczeń zusowskich o okres rehabilitacji. Trzeba tylko złożyć odpowiednie wnioski do ZUS-u.