Kiedy stosuje się jod w złośliwych nowotworach tarczycy?

Mam pytanie w lutym2017 miałam wycięta tarczycy z powodu rak brodawkowy złośliwy bez przerzutów w lipcu ubiegłego roku dostałam jod radioaktywny do 3miesac miałam kontrolę jednak w dniu wypisu ze szpitala miałam już umówiona wizytę kontrolną w szpitalu z odstawieniem leków jednak z tego co pamiętam była mowa że jeżeli wyniki będą ok to drugi raz jodu nie dostanę...jakie muszę mieć wyniki by skończyło się na wizycie kontrolnej a nie kolejnym jodzie,czy nie powinno być wogole tarczycy jak to wygląda będę wdzięczna no bardzo się denerwuje ponieważ choruje na nerwicę i nie wiem czy dam radę drugi raz....

Leczenie jodem 131 jest wskazane w:
choroba Gravesa Basedowa, wole guzkowe (guzowate) tarczycy, gruczolak toksyczny. Stosowany jest także w przypadku chorób niezwiązanych z nadczynnością tarczycy, ale przebiegających z wolem uciskowym na tchawicę.