Wolne łańcuchy kappa w surowicy

Witam serdecznie...wczoraj odebralam wyniki badan a wizyte u lekarza mam dopiero za 2 tygodnie. najwazniejsze z pytan to czy jesli wolne lancuchy kappa mam 13,5 a lambda 5,3 to jest zle? norma referencyjna K/L jest do 1.6 a ja mam napisane 2,45.;( Monika

Wymaga to dalszej obserwacji szpiku. Generalnie nic się z tym nie robi. Czasem towarzyszy to neuropatiom może też infekcji Bartonella