Wpływ częstego USG na płód w ciąży
Czy częste USG szkodzi dziecku? W tym tygodniu miałam jednego dnia zwykle USG a na drugi dzień 4d ze wzgledu na watpliwosci.

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Magdalena Pikul
88 poziom zaufania
Witam!
Tak częste usg jak Pani opisywała w poście nie powinno mieć szkodliwego wpływu na płód . Pozdrawiam