Wpływ leku Eythyrox na organizm

Witam mam pytanie od Dwuch lat biore Euthyrox 125 poniewaz po urodzeniu dziecka zdiagnozowano u mnie hashimoto . zarzywam codziennie rano na czczo zelazo witaminy na oczy oraz magnez moje pytanie czy moga mi zaszkodzic te leki na Wątrobe ? czy wogole moga wlynac na zdrowie zoladek itp ?Drugie moje pytanie ciagle boli mnie brzuch mam kamienie na woreczku zolciowym ale ten bol czasami jest tak silny ze promieniuje mi do nerek boli w podbrzuszu lacznie z jajnikami do tego mam ciogle wdety brzuch ?

Aleksander Ropielewski

Większość lekó w zależności od dawki może uszkodzić wątrobę lub podrażnić żołądek. Jeżeli przyjmuje Pani leki i suplementy zgodnie z zaleceniami lekarza, to nie powinno dojść do takiej sytuacji. Odnośnie drugiego pytania, konieczne jest wykonanie badania USG jamy brzusznej i w zależności od jego wyniku kontakt z chirurgiem, urologiem lub ginekologiem.