Wpływ neuropatii obwodowej na serce

Czy neuropatia obwodowa ma wpływ na serce. Mam dusznicę bolesną III stopnia i ostatnio już ciągły dyskomfort klatki piersiowej a przy nawet małym wysiłku bóle pleców, lewej łopatki .

Magdalena StusiĹska

Neuropatia obwodowa często jest stanem wynikającym z innych chorób ogólnoustrojowych, które mogą mieć wpływ na serce. Jesli objawy dusznicy obecne są cały czas należy pilnie skonsultować się z lekarzem.