Wpływ pokarmu na nocne budzenie się niemowlaka

Witam. Mam 4,5 miesiecznego synka. Jest zdrowym bardzo pogodnym dzieckiem.w miarę dobrze je, drzemie w ciagu dnia a w nocy spi cudnie budzi sie 2 razy na mleko i od razu grzecznie zasypia.Jednak od 3 nocy budzi sie co godzinę i nie m pojęcia dlaczego.W nocy karmie go piersia oraz na rzadanie w dzien.Dodatkowo mleko z kaszka ryzowa na śniadanie na obiad przecierki warzywne,na deser i przekaski przecierki owocowe na kolacje mleko z kaszka.czy to za duzo ? Czy ma to wpływ na nocne budzenie?

Może wystarczy wieczorem dać jej mleko Bebilon Pepti , lub zwykłe mleko. Za dużo nowych rzeczy do jedzenia . Wystarczy czyste mleczko , zupki dopiero zaczynamy podawać, kaszki dopiero po 5 miesiącu , jej układ trawienny n ie daje sobie rady strawić to wszystko co dostaje.