Wrastający paznokieć u dużego palca stopy

od okolo 5 lat mam problemy z wrastajacym paznokciem u duzego palca stopy.roznie to bywalo jednak po 3 latach zrobila mi sie taka duza niegojaca rana na calej dlugosci boku paznokcia z ktorej robil sie strupek.po myciu schodzil i od nowa sie odnawialo.niecaly rok temu mialem usuwana ta narosl i 1/4 paznokcia.w wynikach wyszlo nieswoiste zapalenie.paznkiec wyrosl troche bolalo i od niedawna u samj gory dzieje mi sie to samo co kiedys.co stosowac aby to wygoic? czy mozliwe tylko usuniecie ponowne?

Witam. Może dość już cierpień? Z opisu wynika iż będzie potrzebny zabieg resekcji paznokcia wraz z macierzą. W razie potrzeby zapraszam do Jeleniej Góry [:)] na radykalne pozbycie się kłopotu.