Wrażliwe na dotyk sutki a luteina

Moje cykle sa bardzo nieregularne:32,34,27,16. W wyniku tego ginekolog przepisał mi luteine. Bralam ja od 16do25dnia. Od momentu odstawienia minelo9dni, a okres nie wystapil. Dodatkowo, mam bardzo odstajace sutki i wrażliwe na dotyk. Moze piersi lekko są większe, ale wydaje mi się, ze ogolnie nieznacznie schudlam.zamiast okresu mam sluz, ktorego jest stosunkowo duzo.Czy te objawy mogą być wywołane luteina?a jezeli nie, to co może być ich przyczyną?Dziękuję za pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Jeśli objawy nie ustąpią w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u ginekologa.