Wrażliwe piersi, widoczne żyły i pobolewanie podbrzusza a starania o dziecko

Witam staram się o dziecko, 12 dnia cyklu miałam potwierdzoną zbliżającą się owulację za ok1-2dni. 14 dnia cyklu czułam ból jajnika z którego ma być owulacja. Kilka dni po zaczęłam mieć wrażliwe piersi, widoczne żyły na,lekkie pobolewa. podbrzusza,dół pleców, mam także zwiększony biało-kremowy śluz. 24dc zrobiłam test ciążowy o czułości 10 mIU/ml z porannego moczu ale jest negatywny. Zrobiłam go za wcześnie? Okres mam mieć za 4 dni, czy to mogą być objawy ciąży czy zbliżającego się okresu?

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko powiedzieć. Proponuje wykonać badanie beta hcg z krwi i następnie udać się do ginekologa.