Przeziębienie a cykl menstruacyjny

Zaczął mi się dosyć dziwny cykl. Krwawienia zazwyczaj miałam 5 dniowe, w tym 3 dni obfite i bez skrzepów, a jedynym śluzem podczas cyklu był śluz owulacyjny - taki jak białko jaja kurzego. Krwawienie w tym cyklu było inne - 2 dni bardzo obfite, pozostałe 4 mało obfite, ze skrzepami. Tuż przed owulacją miałam śluz kremowy, potem wodnisty i dopiero typowo owulacyjny. Pobolewa mnie podbrzusze i od czasu do czasu czuję mrowienie w piersiach. Jestem przeziębiona, czy to może być z tego powodu?

Lek. Tomasz Budlewski

Infekcja oczywiście może wpływać na występowanie różnych zmian. proponowałbym jednak udać się do ginekologa, po badaniu lekarskim będzie można coś więcej powiedzieć